НАЗЕМНІ ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Перевезення вантажів автомобільним транспортом – це чи не найзручніший та найощадливіший вид транспортування.

Пропонуємо Вам вантажоперевезення як по Україні, так і в країнах ЄС і СНД автомобілями різного призначення, вантажопідйомності та місткості:

  • Тентовані фури
  • Цільнометалеві фургони
  • Рефрижератори
  • Контейнеровози

Ми розробляємо й контролюємо весь процес доставки Вашого вантажу, починаючи з розробки маршруту, рекомендацій щодо кожного конкретного відправлення й аж до закриття усіх звітностей за фактом доставки Вашого вантажу в повній комплекції й належному стані.

Для безперешкодного проїзду автомобіля через кордон ми заздалегідь подбаємо про всі документальні формальності.

Будемо раді, якщо інформація з автомобільних перевезень стане для Вас корисною.

Міжнародні автомобільні перевезення регулюються відповідно до ратифікованих в Україні міжнародних договорів й угод. Із деякими державами Україна має двосторонні міжурядові угоди щодо автомобільних перевезень, які передбачають дозвільну систему регулювання діяльності автоперевізникиів договірних сторін на території іншої сторони. Детальні консультації з міжурядових угод і правил автоперевезень Вам нададуть наші фахівці.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ МІЖНАРОДНОГО АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ

Дозволи. Для здійснення перевезення вантажів між територіями держав договірних сторін і транзиту через територію держав договірних сторін перевізникам слід заздалегідь отримати в компетентному органі іншої сторони "Дозвіл на міжнародні автоперевезення", за винятком випадків "особливо регульованих видів перевезень". На в'їзді в іноземну державу перевізники повинні пред'являти дозвіл на міжнародні автоперевезення, також і в режимі TIR.

Дозволи видаються в межах щорічних квот для іноземних міжнародних перевізників, які визначають компетентні органи договірних сторін.

В Україні з питань дозвільних і міжнародних документів для супроводу вантажів компетентна Асоціація Міжнародних Автомобільних Перевізників України (АсМАП

TIR-карнет (книжка МДП) Цей міжнародний митний документ дає право перевозити вантажі через кордони держав в опломбованих на митниці кузовах автомобілів або контейнерах зі спрощеною процедурою митної очистки.

CMR За допомогою цієї міжнародної товаротранспортної накладної оформляють договір на транспортування вантажу в міжнародному сполученні. У товаротранспортній накладній зазначається інформація про вантаж, що перевозиться, про його Відправника, Одержувача та Перевізника, а також основні дані й умови перевезення.

МІСТКІСТЬ І ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЬ кількох видів ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Назва

Вантажопідйомність

Об’єм

Місткість

Довжина

Ширина

Висота

Тент-напівпричеп 20-25 тонн 60-92
м3
22-33 європалети 13,6 м 2,45 м 2,6 м
Тент «Jumbo» до 20 тонн 96-100 м3 33 європалети. 13,6 м 2,45 м 3 м
Тент автозчеплення 16-25 тонн 60-120 м3 22-33 європалети от 7 м до 8 м 2,45 м 2,6 м
Рефрижератор
(Температурный режим від -25 до + 25 С)
12-22 тонн 60-92 м3 24-33 європалети 13,6 м 2,45 м 2,6 м
Ізотерм

(зберігає температуру повітря, при якій відбувалося навантаження)

3-25 тонн 32-92 м3 6-33 європалети 13,6 м 2,45 м 2,6 м
Платформа

для негабаритних вантажів

20-40 тонн - - - - -
Автоцистерна 12-20 тонн 6-40 м3 - - - -
G Analytics
сайт виготовлено компанією веб студия