ХТО МИ

Інкос Груп – провайдер логістичних послуг та митний брокер.
Як професіонали в митній справі та логістиці, ми проводимо митне оформлення великого набору товарів і беремося за вирішення ситуацій будь-якої складності; спеціалізуємося на комплексній обробці й доставці вантажів; опрацьовуємо, оптимізуємо та реалізовуємо плани з міжнародного переміщення вантажів наших клієнтів.

Ми пишаємося професіоналізмом нашого персоналу й чітко усвідомлюємо, що основою нашого успіху є принцип поваги до наших клієнтів, адже репутація нашого клієнта – це наша репутація. Ми цінуємо кожного нашого замовника, застосовуючи індивідуальний підхід у кожній конкретній ситуації. Наші клієнти впевнені у тому, що за потреби ми працюватимемо понад затверджені нормативи праці, оскільки усвідомлюємо свою відповідальність і цінуємо довіру наших клієнтів. Якщо знадобиться – так буде 24 години на добу.
Ласкаво просимо в Інкос Груп!

ЩО МИ РОБИМО

За кожне клієнтське завдання ми беремося серйозно й ґрунтовно. Для наших клієнтів ми готові запропонувати безпечну доставку вантажів будь-яким видом транспорту: автоперевезення, авіа доставка, чартерне авіаперевезення, доставка морська (контейнерна) доставка. Якщо необхідно, ми готові надати додатковий сервіс з супроводу вантажу: страхування, воєнізований супровід тощо.

Незалежно від того, чи є ви досвідченим у сфері зовнішньоекономічної діяльності або робите лише перші кроки, для наших клієнтів ми забезпечуємо проведення митного оформлення вантажів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у любих діючих в Україні митних режимах: митне оформлення імпорту, митне оформлення експорту, митне оформлення тимчасового ввозу, митне оформлення тимчасового вивозу, митне оформлення Карнету АТА і т.д.. Крім того, ми надаємо такі додаткові послуги, як: акредитація на митниці (постановка на облік у митниці), отримання Карнету АТА, консультації з митного оформлення та митного права, а також надаємо послуги першого імпортера та послуги першого експортера. И все це – з врахування нашого багаторічного практичного досвіду, що допоможе вам зекономити час на пошуки логістичних рішень.

Працюючи на клієнта, ми дотримуємося ваших побажань і діємо прозоро і тільки у рамках своєї компетенції. Ми відчуваємо відповідальність не тільки за фактичний результат нашої роботи, але й за супроводжуючий її документообіг.

Хай що ми робимо, ми не зупиняємося на досягнутому: шукаємо нові рішення для логістичних завдань, відстежуємо нововведення в законодавчій базі й тенденції на світовому ринку.

G Analytics
сайт виготовлено компанією веб студия